Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Taxe pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Taxe pfa

Care sunt impozitele si taxele de platit in fiecare luna la un venit de 700ron, un salariat cu 525 ron brut , lucreaza cu 6 ore, si alte chelt cu intretinerea de 225 ron?
:offtopic: Interventie moderator

Chiar trebuie sa deschideti atatea topicuri legate de aceeasi problema/

Incalcarea Regulamentului Forumului se sanctioneaza in prima faza cu avertisment, care va fi public si se va posta de catre administrator / moderator in sectiunea de anunturi oficiale a forumului. Abaterile repetate pot duce la inchiderea contului (banare), temporara sau definitiva.