avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 164 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate placute de inmatriculare in domeniul juridic
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

placute de inmatriculare in domeniul juridic

salutare, nu vreau sa ma percepeti intrun fel negativ, as dori sa imi inmatriculez masina si cautam niste numere preferentiale , cu exceptia celor de JUS si LEX. Imi puteti da niste idei?
va multumesc

Nota: nu sunt genul de persoana plina de sine, ci pentru o apartenenta in domeniul in care profesez
Ultima modificare: Duminică, 1 Ianuarie 2012
BogdanLupu, utilizator
Incercati sa va alegeti singur numerele de inmatriculare, in functie de domeniul in care activati si profesati.
...JUR?
Zic si eu :rolleyes:
alte idei? lol
asta cu JUR poate lasa loc de "orientalisme"
Ultima modificare: Duminică, 1 Ianuarie 2012
BogdanLupu, utilizator
Buna seara!

incerc si eu:
law (de la lawyer)
:)
LAW este ok. AVO parca e prea "tipator" :))
alte idei?

Alte discuții în legătură

Circulatie cu numerele rosii expirate de 3 zile, dar masina obtinuse deja numerele negre Ionut222 Ionut222 Buna ziua! In data de 05.09.2008 am circulat cu numerele rosii expirate, am fost oprit de catre un agent de polite rutiera. Mi-a solicitat actele la care ... (vezi toată discuția)
Societate profesionala Stimati Colegi, In aceasta perioada, se inmatriculeaza in Mun. Bucuresti societati profesioanale cu activitate 7411 Cod CAEN? Am observat faptul ca la ... (vezi toată discuția)
Inca o palma data consilierilor juridici? Romică Stoica Romică Stoica Inalta Curte de Casatie si Justitie da o noua palma consilirilor juridici prin decizia XXII. in urma unui recurs in interesul legii promovat de demisionarul ... (vezi toată discuția)