Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate placute de inmatriculare in domeniul juridic
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

placute de inmatriculare in domeniul juridic

salutare, nu vreau sa ma percepeti intrun fel negativ, as dori sa imi inmatriculez masina si cautam niste numere preferentiale , cu exceptia celor de JUS si LEX. Imi puteti da niste idei?
va multumesc

Nota: nu sunt genul de persoana plina de sine, ci pentru o apartenenta in domeniul in care profesez
BogdanLupu, utilizator
Incercati sa va alegeti singur numerele de inmatriculare, in functie de domeniul in care activati si profesati.
...JUR?
Zic si eu :rolleyes:
alte idei? lol
asta cu JUR poate lasa loc de "orientalisme"
BogdanLupu, utilizator
Buna seara!

incerc si eu:
law (de la lawyer)
:)
LAW este ok. AVO parca e prea "tipator" :))
alte idei?