Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal!!!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal!!!!

va rog din suflet daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns: in versiunea cea noua actualizata in decembrie cum ati introdus sporurile? la societatea unde lucrez sunt sporuri procentuale de vechime si fidelitate, trecute in contractele de munca in forma procentuala dar si valoarea acestor. Intrebarea mea este: este gresit daca in revisalul cel nou apare doar valoarea????
Daca in contractele de munca sporurile sunt prevazute si valoric, nu este gresit.