Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Se mareste indemnizatia pentru CCC?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Se mareste indemnizatia pentru CCC?

Buna ziua,

Doresc sa stiu daca se vor mari si indemnizatiile de crestere a copilului, si aici ma refer la cei care beneficiau de valoarea minima - 600 lei?

Multumesc
Deocamdata, nu, raman la fel.
In prezent, nu exista niciun proiect de act normativ in sensul celor postate de dvs ...