Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa de post Tinichigiu carosier, Vopsitor Auto, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa de post Tinichigiu carosier, Vopsitor Auto, Mecanic auto si sef service

Buna ziua. Am mare nevoie de fise de post pt postul de Tinichigiu carosier, Vopsitor Auto, Mecanic auto si sef service. Va rog sa ma ajutati. cristina_kriki2003@yahoo.com
VA multumesc anticipat pt ajutor.
Cu stima Cristina
Tinichigiu auto
[ link extern ]

vopsitor auto
[ link extern ]

mecanic auto
[ link extern ]