avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 124 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa de post Tinichigiu carosier, Vopsitor Auto, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa de post Tinichigiu carosier, Vopsitor Auto, Mecanic auto si sef service

Buna ziua. Am mare nevoie de fise de post pt postul de Tinichigiu carosier, Vopsitor Auto, Mecanic auto si sef service. Va rog sa ma ajutati. cristina_kriki2003@yahoo.com
VA multumesc anticipat pt ajutor.
Cu stima Cristina
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:24, 10 Ianuarie 2012
Tinichigiu auto
[ link extern ]

vopsitor auto
[ link extern ]

mecanic auto
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa de post Lila2102 Lila2102 Am si eu o mare rugamine, as dori niste fise de post pentru service auto, respectiv: - mecanic auto - electrician auto - vopsitor auto - tinichigiu ... (vezi toată discuția)
Fise post iulia_str iulia_str Buna ziua! Va rog daca se poate sa ma ajutati cu niste fise post pentru: -m.n. in service auto cod cor 914201; -tinichigiu auto; -sofer ... (vezi toată discuția)
Fise de post niko79 niko79 Buna ziua! Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ? (vezi toată discuția)