Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general depuneri declaratii 2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

depuneri declaratii 2012

Bună.
Aş dori dacă ştie cineva să-mi spună ce declaraţii se depun anul acesta pentru un srl.adica ce declaraţii şi dacă se depun on-line sau şi la ghişeu şi până la ce dată.
Vă mulţumesc.
Buna ziua. In acest link gasiti calendarul fiscal al anului 2012: [ link extern ]