Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA decont TVA
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

decont TVA

buna ziua. ajutati-ma putin va rog, daca sunt platitor de taxe trimestrial, pentru trim 4 2011 decontul de tva il fac pe formularul nou tip pdf pe toate trei luni (oct-dec 2011), sau fac numai pe nov. si dec. in pdf iar pe oct in formularul vechi cu cod de bare.?
Pe ultima versiune faceti declaratia pentru tot trimestrul 4 2011.
Daca aveti semnatura digitala descarcati de aici
[ link extern ]
Multumesc tare mult, am o declaratie cu semnatura digitala si una fara pe care am s-o depun cu CD