Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Stimulente salariale
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Stimulente salariale

se mai iau in 2012
sunt si eu intr-o situatie similara in care apar institutia si imi tocesc nervii. am castigat chiar un proces de aproape 1 miliar si jumatate din care ni s-au virat o parte din bani, insa eu niciodata nu am beneficiat de stimulente. se pare ca nu exista replici vis-a-vis de dreptul consilierilor juridici de a beneficia de stimulente. sau eventual sa beneficieze de alte drepturi specifice aceasta profesie discriminata in care esti nevoit sa iti uzezi psihicul si neuronii. astept si eu cu interes lamuriri din partea altor interlocutori. multumesc.
eagle_free, utilizator