Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Norme metodologice de aplicare a OUG nr. 124/2011
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Norme metodologice de aplicare a OUG nr. 124/2011

VA ROG SA IMI SPUNETI DACA AU APARUT NORMELE METODOLOGICE DE APLICARE A OUG 124/2011, SI UNDE LE POT GASI. VA MULTUMESC!
1. OUG 124/2011 nu poate sa aiba norme metodologice de aplicare a ei.

2. - Aceasta OUG aduce modificari si completari mai multor acte normative ale caror norme de aplicare vor fi modificate si completate.
- Pana azi eu nu am vazut sa fi aparut aceste norme modificate si completate.