avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 715 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Norme metodologice de aplicare a OUG nr. 124/2011
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Norme metodologice de aplicare a OUG nr. 124/2011

VA ROG SA IMI SPUNETI DACA AU APARUT NORMELE METODOLOGICE DE APLICARE A OUG 124/2011, SI UNDE LE POT GASI. VA MULTUMESC!
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 13:10, 20 Ianuarie 2012
1. OUG 124/2011 nu poate sa aiba norme metodologice de aplicare a ei.

2. - Aceasta OUG aduce modificari si completari mai multor acte normative ale caror norme de aplicare vor fi modificate si completate.
- Pana azi eu nu am vazut sa fi aparut aceste norme modificate si completate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizatia lunara de handicap geo_m_14 geo_m_14 Legea nr. 166/2012 privind aprobarea Ordonantei de urgenta a Guvernului nr. 124/2011 pentru modificarea si completarea unor acte normative care reglementeaza ... (vezi toată discuția)
Concediu de crestere a copilului AndreeaB28 AndreeaB28 Buna ziua. sunt in concediu de crestere a copilului din luna martie a acestui an. incepand cu ianuarie 2014 as dori sa ma intorc la serviciu. am optat pentru ... (vezi toată discuția)