avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 806 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... legislatie lumanari decorative
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

legislatie lumanari decorative

Buna ziua, as dori sa aflu care este actul normativ sau legea ce reglementeaza la noi producerea si comercializarea lumanarilor decorative, exclusiv cele de cult, mai precis sectiunea cu datele obligatorii care trebui trecute pe eticheta unor astfel de produse

Alte discuții în legătură

Fara obiecte de cult in magazine danao1985 danao1985 Am primit o instiintare de la preotul din sat prin care mi se aduce la cunostinta faptul ca legea 103/1992 rezerza dreptul exclusiv cultelor religioase de a ... (vezi toată discuția)
Legislatie lumanari romanul1 romanul1 Buna ziua, As dori sa imi deschid un laborator de lumanari(in special lumanari tip cult) si as dori sa stiu daca mai este necesara obtinere autorizatiei de la ... (vezi toată discuția)
Comercializare cosmetice bio deea_zam18 deea_zam18 Buna ziua. As dori sa aflu care sunt procedurile si costurile pentru deschiderea unei afaceri cu comercializare cosmetice bio si lumanari decorative? Si nu ma ... (vezi toată discuția)