Forum Discuţii diverse Sugerează-ne un subiect de articol Un posibil subiect de articol: modalitati de atacare a ...
Discuție deschisă în Sugerează-ne un subiect de articol

Un posibil subiect de articol: modalitati de atacare a hotararilor de consiliu local

Modalitatile de atacare ale Hotararilor de Consiliu Local .
Legea 554/2004 a contenciosului administrativ cuprinde modalitatile de a ataca un asemenea act, cred ca te-ai referit la pratica judecatoreasca in domeniu pentru a putea constitui un veritabil studiu.