Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... reziliere contract
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

reziliere contract

Cum pot rezilia un contract cu un operator de telefonie mobila cand prin act aditional incheiat (si insuficient studiat)platesc dublu fata de vechiul contract,fara a plati toate pretentiile lor?X-(
Domnule Stefan! Studiati atent conditiile de reziliere din contract sau din actul aditional. Daca nu va puteti prevala de nici unul din clauzele prevazute, singura solutie este instanta de judecata. Insa pentru a putea obtine rezilierea contractului in instanta fara plata unor daune interese trebuie sa demonstrati ca la incheierea ACTULUI ADITIONAL ati fost indus in eroare cu privire la clauzele contractuale! SUCCES!
~ Conținut șters la cerere ~