Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... sinteze admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

sinteze admitere barou

Va rog sa ma ajutati sa obtin sintezele pentru admitere.
Adresa mea este sena_cbln@yahoo.com
Va multumesc tuturor!
Bafta multa!
Buna dimineata

Vin si eu cu rugamintea de a-mi transmite sintezele pentru admitere pe adresa de e-mail plesa_gabi@yahoo.com. Cu mii de multumiri Gabi.

O zi buna si spor la munca
check mail
neata neata helpppp daca se poate imi poate trimite si mie cineva sintezele pentru admitere in barou pe adresa de mail the_stylish_lady@yahoo.com?
va rog mult de tot
buna seara !
daca se poate imi poate trimite si mie cineva executarea silita imobiliara si mobiliara!
multumesc anticipat!
adresa mea de e-mail este codreanu_adinaiuliana@yahoo.com
yyyyy, utilizator
:rtfm: Interventie moderator
@ yyyyy
Nu mai adresati aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului. In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, utilizatorul urmand a fi avertizat, iar ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, va fi banat temporar sau defintiv.