Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 394
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 394

Am gresit si am trimis d 394 si luna aceasta pentru luna ianuarie cu toate ca sunt platitor de tva trimestrial, bine ca in recipisa mi s-a spus ca sunt erori de validare pentru ca sunt platitor de tva trimestrial ,banuiesc ca va trbui sa o depun cum este corect in aprilie
Asteptati si verificati starea declaratiei dupa prelucrarea acesteia de catre ANAF.
Vedeti care este mesajul care va fi afisat vis a vis de declaratia depusa de Dvs.
Buna dimineata,
A fost mesaj pe recipisa (dupa ce s-a incarcat declaratia pe site) sau a fost mesaj de eroare la depunerea ei? Pentru ca daca mesajul de eroare a a parut cand doreati incarcarea acesteia pe site, atunci declaratia nu s-a depus.