Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Startul campaniei electorale 2012 - Data ?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Startul campaniei electorale 2012 - Data ?

Buna ziua,

Aveti idee cand se stabileste oficial data startului campaniei electorale pt alegerile din vara ?
Este vreo hotarate de guvern sau act oficial sau urmeaza sa fie vreo una ?

Multumesc
manole2012, utilizator
Inca nu e data hotarare de guvern pentru stabilirea datei alegerilor locale din 2012.