avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 426 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Startul campaniei electorale 2012 - Data ?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Startul campaniei electorale 2012 - Data ?

Buna ziua,

Aveti idee cand se stabileste oficial data startului campaniei electorale pt alegerile din vara ?
Este vreo hotarate de guvern sau act oficial sau urmeaza sa fie vreo una ?

Multumesc
Ultima modificare: Duminică, 19 Februarie 2012
manole2012, utilizator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 15:06, 19 Februarie 2012
Inca nu e data hotarare de guvern pentru stabilirea datei alegerilor locale din 2012.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legislatie electorala si informatii generale despre alegeri george-neagu george-neagu Pentru ca suntem in an electoral si intrebarile legate de alegeri (ale celor care ar dori sa candideze sau ale votantilor) sunt din ce in ce mai multe, am ... (vezi toată discuția)
Alegeri locale iancutuila iancutuila buna seara. Am candidat la alegerile locale din 10 iunie 2012 si nu am declarat si inregistrat mandatar financiar la autoritatea electorala permanenta pentru ... (vezi toată discuția)
Finantare campanie electorala. buna ziua, o societate comerciala poate sa finante cu bani campania ... dana.1972 dana.1972 Buna ziua, O societate comerciala poate sa finante cu bani campania electorala a unui partid politic si/sau candidat? Suma este deductibila? Multumesc. (vezi toată discuția)