Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Putina indrumare va rog: am probleme cu proprietarii; ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Putina indrumare va rog: am probleme cu proprietarii; in ce forum postez?

Locuiesc in chirie si am diverse probleme cu proprietarii, in ce categorie din "Discutii juridice" trebuie sa postez ? Multumesc anticipat.#-o
Postati problema in discutie in forumul Drept civil

:luck:
In raport de "problema" avand in vedere ca precizati ca si parte proprietarii,puteti posta subiectul dvs si la sectiunea "Asociatii de proprietari"