Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... impozit autovehicule
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

impozit autovehicule

Din sursa nesigura am aflat ca pentru masinile mai vechi de 30 de ani nu se mai plateste impozit. Este adevarat?
nu este adevarat. in acest moment nu exista nici o reglementare in aceasta materie.