Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa post director si administrator societate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa post director si administrator societate comerciala

Buna ziua!
Ma poate ajuta cineva cu 2 fise de post,una pt administrator societate comerciala si una pentru director general s.c. Imi trebuie urgent si nu am timp sa le scriu de mana.Multumesc.
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari
Pe site-urile astea am vazut ce e,va dati seama ca intai am cautat pe internet si apoi am cerut ajutor. As fi vrut ceva mai complex,nu trei randuri de fisa.Multumesc oricum.
Mie nu mi se par a fi 3 randuri.Se poate completa aceasta functie de ceea ce se doreste in plus a-i fi atribuit angajatului respectiv.
Ok,am inteles,nu conteaza cat de mare e fisa postului,ci cat de complexa e. Ce mi-ati oferit nu ma multumeste.Ma poate ajuta altcineva? Multumesc anticipat.