Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... informatie CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

informatie CEDO

daca, si pe ce site se trimit raspunsurile de la curtea europeana,in urma solutionarii acestor procese.
Stimată doamnă,

Atât jurisprudenţa CEDO, dar şi Expunerea Faptelor (Statements of Facts) precum şi Întrebările puse Părţilor (Questions to the Parties) le puteţi găsi accesând HUDOC, portalul dedicat dosarelor CEDO:

[ link extern ]

Cu stimă.