avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 824 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... acte necesere site pariuri online
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

acte necesere site pariuri online

ce acte am nevoie pentru a deschide un site de pariuri online,unde sa lumea sa efectueze pariuri?
am gasit asta [ link extern ]

Alte discuții în legătură

Licenta pentru jocuri de noroc online marusso marusso Buna seara, In primul rand as vrea sa-mi cer scuze anticipat daca am postat in alta sectiune, m-am uitat printre forumuri si aceasta mi sa parut cea mai ... (vezi toată discuția)
Ce imi trebuie pentru a deschide un site de vanzari informatii? BogdanStefanescu BogdanStefanescu As vrea sa aflu de ce acte,acorduri,aprobari as avea nevoie pentru deschiderea unui site in care sa vand informatii din domeniul pariurilor sportive. Mai exact ... (vezi toată discuția)
Legea server de pariuri sportive - informatii kouliscon kouliscon Bună ziua tuturor cineva știe care este legea ( e ) de a avea un server cu sportul de pariuri online aici, în România . cu sinceritate (vezi toată discuția)