avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 825 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Ce imi trebuie pentru a deschide un site de vanzari ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Ce imi trebuie pentru a deschide un site de vanzari informatii?

As vrea sa aflu de ce acte,acorduri,aprobari as avea nevoie pentru deschiderea unui site in care sa vand informatii din domeniul pariurilor sportive. Mai exact vreau sa vand pariorilor din Romania informatii legate de echipele care vor castiga, acestia putand paria pe acestea la casele de pariuri si obtine un profit.
As vrea sa deschid un site de genul asta [ link extern ] /
Va multumesc! :D
Cel mai recent răspuns: ContSters205490 , utilizator 20:36, 31 Ianuarie 2012
DAca ESTE DOAR un site de '' informatii '' si NU implica alte activitati
supuse legilor privitoare la '' jocuri de noroc '' in mod normal aveti nevoie de actele & avizele unui Srl obisnuit .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Licenta pentru jocuri de noroc online marusso marusso Buna seara, In primul rand as vrea sa-mi cer scuze anticipat daca am postat in alta sectiune, m-am uitat printre forumuri si aceasta mi sa parut cea mai ... (vezi toată discuția)
Va rog lamurire cod caen 9200 blecota blecota Intentionez sa incep un parteneriat cu o firma de pariuri sportive. Printre cerintele lor in vederea colaborarii se afla si aceea ca societatea mea sa detina ... (vezi toată discuția)
Joc de noroc online - infiintare sc, costuri Zdadics Zdadics Buna ziua, Vreau sa infiintez o firma cu activitate de joc de noroc, dar este un joc de noroc inventat de mine si nu necesita nici spatiu ca la loto sau la ... (vezi toată discuția)