Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Ce imi trebuie pentru a deschide un site de vanzari ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Ce imi trebuie pentru a deschide un site de vanzari informatii?

As vrea sa aflu de ce acte,acorduri,aprobari as avea nevoie pentru deschiderea unui site in care sa vand informatii din domeniul pariurilor sportive. Mai exact vreau sa vand pariorilor din Romania informatii legate de echipele care vor castiga, acestia putand paria pe acestea la casele de pariuri si obtine un profit.
As vrea sa deschid un site de genul asta [ link extern ] /
Va multumesc! :D
DAca ESTE DOAR un site de '' informatii '' si NU implica alte activitati
supuse legilor privitoare la '' jocuri de noroc '' in mod normal aveti nevoie de actele & avizele unui Srl obisnuit .