avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 778 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... fonduri europene nerambursabile masura 141
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

fonduri europene nerambursabile masura 141

In anul 2011 am infiintat un P.F.A. pentru accesarea fondurilor europene pe masura 141,cod caen 0149,am obligatia sa depun vreo declaratie la fisc?

Alte discuții în legătură

Decizie de impunere cass monicaemiliapop monicaemiliapop Bună seara Am un PFA pe care l-am înființat pt.a accesa fondurile europene la măsura 141 cresterea albinelor.Azi am primit decizia de impunerea de la ... (vezi toată discuția)
Declaratii pfa delia3 delia3 Buna, in 2013 am infiintat un PFA cod caen 0149 ca domeniu principal, mi sa zis ca nu trebuie sa depun nici o declaratie in 2013, in 2014 ce declaratii trebuie ... (vezi toată discuția)
Calitatea de comerciant floringarcea floringarcea va rog mult sa ma clarificati si pe mine. Comerciant persoana fizica,ce este? Un pfa cu cod caen 0149 cresterea animalelor,infintat special pentru accesarea ... (vezi toată discuția)