avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 387 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Copil beneficiar de pensie de urmas - bilete de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Copil beneficiar de pensie de urmas - bilete de tratament

Buna ziua,
Am un copil care beneficiaza de pensie de urmas in urma decesului sotului meu si vreau si eu sa stiu daca am dreptul sa beneficiez de cupoane de calatorie si de bilet la statiune de la pensionari.

Alte discuții în legătură

Buna ziua,care este legea conform careia pensionarii cu grad ... creuceanu creuceanu Buna ziua,care este legea conform careia pensionarii cu grad de handicap accentuat nu au dreptul sa primesca si biletele de calatorie gratuit ca un beneficiu ... (vezi toată discuția)
Cupoane gratuite pensionar diana24 diana24 Buna ziua, Bunicul meu imi poate da cupoanele gratuite pt CFR? Am inteles ca se face o imputernicire la notar. Aceasta imputernicire este valabila si daca ... (vezi toată discuția)
Cupoane talon beneficiar legea nr. 147/2000 Apetroaei Milica Apetroaei Milica Buna ziua Am si eu o intrebare \"pensionarii medicali \" au dreptul la Cupoan Talon beneficiar Legea nr. 147/200. Sunt pensionata medical din 29 dec. 2009 am ... (vezi toată discuția)