Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Completare adeverinta de vechime - CFP
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Completare adeverinta de vechime - CFP

In perioada lucrată a avut…………zile de absenţe nemotivate şi ....... zile concediu fară plată.

Se trec zilele lucratoare sau calendaristice de concediu fara plata?
Se trec zilele calendaristice ...
Intereseaza zilele lucratoare , in care angajatul s-a aflat in cfp, acestea se trec in adeverinta , si nu zilele calendaristice .
ContSters136493, utilizator