Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Decontari stomatologice CASMB
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Decontari stomatologice CASMB

Buna ziua!
Nu stiu daca am postat corect aici, dar pare subiectul cel mai apropiat de al meu.
Platesc o suma f. mare pt CAS si merg poate o data pe an la doctorul de familie.
Doresc sa stiu daca imi fac o lucrare complexa la un stomatolog care NU are contract cu CASMB (deci are alte tarife) si care imi elibereaza bonurile fiscale, daca CASMB imi deconteaza valoarea lucrarilor conform sumelor postate de acestia pe listele de servicii ([ link extern ] ).
Multumesc anticipat!
Maia
Nu ,pt. a beneficia de serviciile asigurate pt. medicina dentara,trebuie sa va adresati unui cabinet/medic ce se afla in relatie contractuala cu Casa de Sanatate.
Multumesc frumos, oricum banii decontati erau f. putini, de umblat nu mai spun...insa, iar nu e corect! Pt. cati bani dau in fiece luna....deh' asta e.
Inca o data multumesc! O zi buna...fara dentist!