Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de comodat
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de comodat

Buna ziua

Am nevoie de un contract de comodat pentru sediu social insa proprietarul trebuie sa plece in alta tara zilele acestea. Poate completa acest contrac si ulterior sa il completez eu cu numarul de rezervare a societatii (momentan nu am posibilitatea sa ajung la reg. com. sa fac cererea de inregistrare).
Da se poate. Lasati loc si treceti ulterior cu pixul nr de rezervare.
Pana nu pleaca proprietarul...Faceti un act aditional de prelungire al termenului contractului de comodat, facand referire la acel articol. Sa il semneze si este in regula. Il prezentati la O.R.Comertului.Restul clauzelor contactuale raman aceleasi (faceti aceasta mentiune).
:luck:
Acest contract trebuie legalizat la notar ?
~ Conținut șters la cerere ~
Nu trebuie legalizat la notar (imi cer scuze daca colegii au facut aceasta precizare inaintea mea)
:luck: