Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod cor pentru un absolvent al universitatii spiru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod cor pentru un absolvent al universitatii spiru haret buc. facultatea de marketing si afaceri economice internationale, licentiat in stiinte economice

nu stiu ce meserii pot deriva de aici
tla, utilizator
122101 Sef serviciu marketing
122102 Sef birou marketing
243103 Specialist marketing
243203 Referent de specialitate marketing
263104 Consilier/expert/inspector/referent/economist in comert si marketing
263120 Cercetator economist in marketing
263121 Asistent de cercetare economist in marketing
multumesc mult; sunt curios daca si in meseria de inginer economist (cod cor 263109) se poate angaja cineva care a terminat aceasta facultate.
tla, utilizator
Inginerul economist este licentiat in inginerie economica,nu in stiinte economice.