avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 656 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... BO INVESTITE
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

BO INVESTITE

am cerut investirea BO au fost investite pe 6 -03-2012 dar nu am primit BO investite ce trebue sa fac?
am mers la judecatorie dar de la sev care ar trebui sa- mi inmaneze BO originale investite tot imi spun sa mai incerc ca nu sunt aparute.
Cel mai recent răspuns: raluca69 , utilizator 14:42, 27 Martie 2012
Trebuie sa asteptati sa vi se comunice incheierea prin care au fost investite BO.
Apoi veti merge la Judecatorie sa ridicati BO originale.
Cu acestea veti putea incepe executarea silita.
MULTUMESC!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Investire bo cu formula executorie ContSters98540 ContSters98540 Buna ziua, Am facut o cerere de investire cu formula executorie a unor BO si am primit de la Judecatorie o hotarare pozitiva in acest sens. Acum urmeaza sa ... (vezi toată discuția)
Executare silita - bo ENGFULL ENGFULL am un bo refuzat de banca pentru lipsa de disponibil fac o recapitulare si daca gresesc sa omit ceva poate primesc atentionari si sfaturi.... cerere la ... (vezi toată discuția)
Bo original posibil pierdut discover discover Buna ziua , am trimis la judecatoria Craiova o cerere de investire ptr un BO . Aceasta cerere a fost inregistrata cu data de 5 iulie , si a fost admisa la ... (vezi toată discuția)