Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... BO INVESTITE
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

BO INVESTITE

am cerut investirea BO au fost investite pe 6 -03-2012 dar nu am primit BO investite ce trebue sa fac?
am mers la judecatorie dar de la sev care ar trebui sa- mi inmaneze BO originale investite tot imi spun sa mai incerc ca nu sunt aparute.
Trebuie sa asteptati sa vi se comunice incheierea prin care au fost investite BO.
Apoi veti merge la Judecatorie sa ridicati BO originale.
Cu acestea veti putea incepe executarea silita.
MULTUMESC!