Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... lamurire
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

lamurire

Am fost contabila la un SRL.Mi s-a desfacut contractul de munca,disciplinar.Consider aceasta masura incorecta ,abuziva si nejustificata.Acum,candnu mai am nici o calitate in societatea respectiva,pot solicita un control financiar?Unde trebuie sa ma adresez si cum trebuie sa procede?
Puteti depune o sesizare la Garda Financiara sau la Politie - Serviciul de investigare a fraudelor.