Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Coduri CAEN la infiintare SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Coduri CAEN la infiintare SRL

Pot infiinta SRL cu activitate principala "4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet" si activitati secundare:
"- 1721 - Fabricarea hartiei si cartonului ondulat si a ambalajelor din hartie si carton
- 1722 - Fabricarea produselor de uz gospodaresc si sanitar, din hartie sau carton
- 1723 - Fabricarea articolelor de papetarie
- 1729 - Fabricarea altor articole din hartie si carton n.c.a.
- 1812 - Alte activitati de tiparire n.c.a.
- 1813 - Servicii pregatitoare pentru pretiparire
- 1814 - Legatorie si servicii conexe
- 3213 - Fabricarea imitatiilor de bijuterii si articole similare
- 3229 - Fabric.alte prod.manufacturiere n.c.a.
- 3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4619 - Intermed.in comertul cu prod.diverse
- 4719 - Comert cu aman.in magazine nespecializate,cu vanzare predominanta de prod.nealim.
- 4775- Comert cu aman.prod.cosmetice si de parfumerie,in magazine specializate
- 4789 - Comert cu amanuntul prin standuri, chioscuri si piete al altor produse
- 8219 - Activ.de fotocopiere,de preg.a doc.si alte activ.specializa.de secretariat
- 8292 - Activ.de ambalare"
?

Da, se poate. Toate aceste activitati secundare sa le inscrieti in declaratia model 2 pentru autorizare.
Adica formularul de la link-ul de mai jos?

[ link extern ]
Da, formularul mentionat de dvs.
Multumesc frumos!