Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... regulament ordine intern
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

regulament ordine intern

buna ziua,

ma poate ajuta cineva cu un model de regulament ordine interna ( ROI ) abdatat unui magazin alimentar?

Si un model de fisa postului de vanzator magazin alimentar?

Multumesc,

Bogdan
Gasiti aici modele pe care puteti sa le adaptati si sa le actualizati :
www.avocatnet.ro/content/con...

[ link extern ]

Modele pentru fisa postului de vanzator gasiti aici :
[ link extern ]