Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... proprietar masina
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

proprietar masina

proprietar masina inscrisa in UE ,rezident UE,,pot efectua ITP in ROMANIA ?
Nu cred ca poate efectua ITP in România.

Edit: De fapt ar putea sa o efectueze dar nu va fi recunoscuta in statul unde rezideaza.
Alexandru Munteanu, Avocat
nu,numai in tara in care s au emis documentele masinii