Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Autorizatie provizorie de circulatie pe drumurile ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Autorizatie provizorie de circulatie pe drumurile publice

Cu multumiri anticipate, as dori sa aflu care este cadru legal dupa care se calculeaza taxa autorizatiei de circulatie provizorie a autoturismelor; modul de calcul la prima eliberare precum si la prelungirea autorizatiei.

O completare, ma refeream la contravaloarea autorizatiei de circulatie provizorie; :)

Multumesc,
neo21, utilizator