Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... INMATRICULARE FARA TAXA DE POLUARE
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

INMATRICULARE FARA TAXA DE POLUARE

Buna seara! Mi-am luat de curand o masina adusa din germania,iar taxa de poluare e 1.500 euro,vreau sa stiu daca se poate inmatricula fara ca sa platesc aceasta taxa??? E posibil?Multumesc.
conform noii legi, nu aveti ce face decat sa platiti.
"NOUA LEGE?" Care a inceput la data de?Multumesc.
legea 9 / 2012 - a intrat in vigoare in ianuarie
Da, se poate
ruxxandra, sunt chiar foarte curios cum !