Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... partaj carduri banci
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

partaj carduri banci

Buna ziua,

As dori sa stiu daca cardurile de la banci care sunt pe numele fostului sot si nu am stiut de ele, acele sume pe care el le-a folosit in alte scopuri decat cele familiale pot fi impartite la partaj, chiar daca prezint dovezi?
Multumesc anticipat.
Ce fel de carduri, de debit sau credit ? Daca sunt de debit, depinde de unde au provenit banii, daca sunt de credit, nu puteti imparti banii bancii, dar nici nu veti plati datoriile