avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 688 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general BILET LA ORDIN
Discuție deschisă în Contabilitate în general

BILET LA ORDIN

De la adresele :
www.websamba.com/vafsoft
www.websamba.com/vaf_soft
www.vaf-soft.dap.ro
puteti descarca aplicatia informatica de intocmire si evidenta a Biletelor la ordin pe data scadente si parteneri



>De la adresele :
>www.websamba.com/vafsoft
>www.websamba.com/vaf_soft
>www.vaf-soft.dap.ro
>puteti descarca aplicatia informatica de intocmire si evidenta a Biletelor la ordin pe data scadente si parteneri
>
>
Aplicatia informatica de intocmire si evidenta a Biletelor la ordin pe data scadente si parteneri o puteti descarca de la adresa
www.geocities.com/vaf_soft
Tot de la aceasta adresa puteti descarca sistemul integrat de gestiune financiar-contabila - "Bravo" -
Informatii suplimentare la tel 0232/230273 ; 0742/941800
e-mail : vaf_soft@yahoo.com
Am inteles... Poti, totusi, sa nu mai scrii mesajul de atatea ori? Ca am inteles din prima.

merci

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ordine de plata - " in doar cateva secunde " anonim anonim Pentru a nu avea probleme cu intocmirea Ordinelor de plata incepand cu 01 septembrie 2004 folositi aplicatia ListForm
de la adresa www.vaf-soft.dap.ro
Succes ! (vezi toată discuția)
Programul pentru op-urile cu taxe ddragos16 ddragos16 Stie cineva daca este functional site-ul www.vaf-soft.dap.ro? Imi da eroare de cate ori incerc sa-l accesez.
[addsig] (vezi toată discuția)
Documente automatizate Pentru reducerea timpului necesar intocmirii manuale a documentelor va recomand folosirea aplicatiei ListForm ce se poate descarca de la adresele : ... (vezi toată discuția)