Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Castig concurs de pronosticuri
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Castig concurs de pronosticuri

Buna ziua,
Am castigat un concurs de pronosticuri online si ca premiu 400 de ron de la revista organizatoare si 150 de euro de la o casa de pariuri online colaborator al revistei si sponsor al concursului.
Revista organizatoare si-a respectat promisiunile dar cei de la casa de pariuri nu vor sa-mi acorde premiul pe motiv ca sunt doua conturi pe acelasi ip cu utilizatori diferiti.
Vreau sa stiu daca exista vreo posibilitate sa-mi primesc premiul castigat pe merit??
Deoarece mi se pare o absurditate penibila aceasta motivatie.
Multumesc,
Viorel

[Editat - pe forum nu este permisa postarea numelor persoanelor fizice sau juridice cu care aveti probleme. Multumesc]
Ares-3, moderator