avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1764 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Eliberarea unei autorizatii de constructie pentru un ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Eliberarea unei autorizatii de constructie pentru un service auto

buna,
Va rog sa imispuneti daca se poate elibera o autorizatie de constructie pt un service auto daca doar unul dintre vecini este dispus sa isi dea acordul.
multumesc.

Alte discuții în legătură

Secretarul primariei nu elibereaza autorizatia de constructie ALEXAA10 ALEXAA10 Buna ziua ... socrul meu este in proces cu unul din vecini pentru o constructie ce nu a fost pusa la dist. corespunzatoare de acestia. In perioada procesului ... (vezi toată discuția)
Pt renovare casa si pod e nevoie de acordul vecinului? Catrinel75 Catrinel75 Locuiesc intr-o casa P+1+pod, construita in '40. Casa e un pic deteriorata si ar avea nevoie de o consolidare. In pod eu detin o boxa, vecinul o camera, ... (vezi toată discuția)
Service auto langa locuinte ? Andrei.C. Andrei.C. Buna ziua, Imi poate spune cineva ce se mai poate face daca am semnat (a existat o oarece presiune) o declaratie cum ca sunt de acord sa se construiasca pe ... (vezi toată discuția)