Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fondul Mihail Kogalniceanu
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fondul Mihail Kogalniceanu

am un magazin mixt in mediul rural si doresc sa il dezvolt, mai precis am nevoie de un spatiu modern, cum ma pot ajuta pe mine aceste fonduri si daca le pot accesa.
Va multumesc pentru ajutor!
imi pare rau, vedeti cazul ungariei, sau al poloniei in materie de finantare/dezvoltare/sprijinire de catre stat a intreprinzatorilor. (articole similare cu art. 47 din constitutia romaniei exista peste tot in europa)

in romania, insa, e numai propaganda.