Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... pret bomba
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

pret bomba

Buna seara,

Puteti sa-mi spuneti daca acest site, intitulat "pretbomba.ro" unde se tin licitatii la preturi extrem de mici, este ceva legal?
Multumesc,:hm:
Preţul mic este, în esenţă, foarte bun, dar, ca orice lucru bun, el este fie ilegal, fie imoral, fie îngraşă.

Murphologie aplicată.
Site-ul e probabil legal dar dupa ce achizitionati produsele s-ar putea sa constatati ca este ilegal.Adica sa nu le mai primiti sau alte minunatii.

avocat Claudiu Lascoschi
cred ca nu mai e site-ul , am cumparat credite de 4 euro si nu mai e sitele ...
nu e nimic ilegal. e doar o forma de publicitate.atat!
Imi cer scuze ca ma implic in subiect,nu cu intentia de a lua parte nimanui, dar si eu sunt interesat de site-ul respectiv, dar tot ce pot sa zic este ca este adevarat deoarece am participat la una din licitatiile acestui site si am primit produsul achizitionat fara sa fie nevoie sa fac si alte plati in afara de cea pentru care am licitat. Singura nelamurire care o mai am acum e cum de a disparut ?