Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... taxa inscriere in tablou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

taxa inscriere in tablou

buna. va rog frumos, spuneti-mi si mie: cat costa taxa de inscriere in tabloul avocatilor ?
ma intereseaza la baroul Prahova.
va multumesc :)
3000 lei, pentru informatii suplimentare vizitati site-ul www.unbr.ro sau cel al baroului de care veti apartine.
va multumesc. din pacate baroul Prahova nu are site propriu :hm:
de luni nu cred sa mai fie vreun dosar pe rol, sau sa mai fie cineva pe la barou... sarbatorile astea...
SARBATORI FERICITE LA TOATA LUMEA. :bow:
la brasov taxa e 2000 euro, iar saptamana viitoare inca se mai lucreaza la barou.
amour a scris:

la brasov taxa e 2000 euro

caaaaaaaaaaaaat ? :stunned:
La Suceava anul trecut a fost 3000 lei. Eu am intrebat la Barou si mi-au zis ca inca nu se stie exact, dar se preconizeaza ca va fi la fel ca anul trecut.
Trebuie insa sa ne vina deciziile si apoi ne putem inscrie in Barou. Si asta dupa 10 ianuarie2009.