avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 563 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... deocamdata informatie fonduri nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

deocamdata informatie fonduri nerambursabile

am un teren in delta dunarii de 570 metri ptarati si doresc sa fac o mica pensiune, intrebarea mea este, pot accesa fonduri nerambursabile???in plus as dorii sa imi fac o firma de constructii si tot asa as dorii sa accesez fonduri nerambursabile....va multumesc

Alte discuții în legătură

Pensiune turistica lungu nicolae lungu nicolae acum 4 ani in comuna saes jud sibiu am vrut sa construiesc o pensiune turistica.Planul meu era sa inchei contracte cu grup operator pentru maxim 8 persoane ... (vezi toată discuția)
Infiintarea unei pensiuni ruxandra-daniela20 ruxandra-daniela20 Buna seara, Sunt masterand la Facultatea de management turistic si comercial- profil Administrarea afacerilor, am 25 de ani, sunt proaspat casatorita si am si ... (vezi toată discuția)
Cerere informatii infiintare pensiune turistica cu fonduri nerambursabile, bugi bugi As dori informatii concrete, oficiale cu privire la posibilitatea infiintarii unei pensiuni turistice in mediul rural din fonduri nerambursabile. Va explic, am ... (vezi toată discuția)