Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale schimbare domeniu de activitate si denumire firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

schimbare domeniu de activitate si denumire firma

Cam cat ar costa si in ce consta documentatia necesara schimbarii domeniului de activitate si a denumirii firmei?
M-ar interesa ca si domeniu leasingul de personal (in strainatate). Sunt necesare autorizatii speciale?
Multumesc.
alina.t, utilizator