avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 998 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale schimbare domeniu de activitate si denumire firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

schimbare domeniu de activitate si denumire firma

Cam cat ar costa si in ce consta documentatia necesara schimbarii domeniului de activitate si a denumirii firmei?
M-ar interesa ca si domeniu leasingul de personal (in strainatate). Sunt necesare autorizatii speciale?
Multumesc.
Ultima modificare: Miercuri, 30 Mai 2012
alina.t, utilizator

Alte discuții în legătură

Care este cea mai utila forma juridica pentru activitatea mea? MarianGrigoras MarianGrigoras Buna ziua, De aproape 5 ani lucrez in domeniul educatiei. Sunt trainer pe dezvoltare personala pentru copii si anul acesta m-am decis sa fac aceasta ... (vezi toată discuția)
Societate comerciala anonim anonim salut, vreau si eu sa infiintez o soc. comerciala si ma intereseaza cam care ar fi taxele pe care trebuie sa le primesc, adicatelea tot ce trebuie sa platesc ... (vezi toată discuția)
Adaugare caen nicusorbalea nicusorbalea vreau sa-mi schimb activitatea si ma intereseaza cam cat ma costa sa mai adaug un caen secundar si cat ma costa sa schimb si denumirea societatii. Pt ca in ... (vezi toată discuția)