avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 845 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori actiuni sif muntenia
Discuție deschisă în Bursa de valori

actiuni sif muntenia

am 300 de actiuni la sif muntenia si nu mai stiu nimic de ele ce valoare mai au si cum asi putea sa le vind asi oferi comision daca cineva mar ajuta
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 13:03, 9 Iunie 2012
Luati legatura cu una din societatile care se ocupa de intermedierea acestor tranzactii. Le gasiti aici:
[ link extern ]
[ link extern ]
Ultima modificare: Sâmbătă, 9 Iunie 2012
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Impozit pe actiuni la bvb lemia50 lemia50 Buna seara.Am urmatoarele intrebari. Am un certificat de investitor (din acelea date dupa 1990 la toata lumea) depus la in SIF.Acum vreau sa-l vand la BVB si ... (vezi toată discuția)
Dividente sif muntenia silviana13 silviana13 Deoarece pentru anul 2013 SIF Muntenia nu a acordat dividente , in anul 2014 la BCR nu s-a dat si nu se stia nimic despre acest subiect. In anul 2015 , am ... (vezi toată discuția)
In legatura cu despagubirea proprietatii - actiuni Tudor Popazu Tudor Popazu in conditiile in care doresc instrainareaactiunilor sau depunerea acestora catre o companie care imi poate da un numerar avantajos ,se poate unde trebuie sa ma ... (vezi toată discuția)