Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori actiuni sif muntenia
Discuție deschisă în Bursa de valori

actiuni sif muntenia

am 300 de actiuni la sif muntenia si nu mai stiu nimic de ele ce valoare mai au si cum asi putea sa le vind asi oferi comision daca cineva mar ajuta
Luati legatura cu una din societatile care se ocupa de intermedierea acestor tranzactii. Le gasiti aici:
[ link extern ]
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal