Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... recalcularea alcolemiei
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

recalcularea alcolemiei

va doresc o zi buna .Am si eu o intrebare am fost inplicat intrun accident fara victime accidentul nu a fost provocat de mine dar in schimb eu am avut ceva alcol la bord a iesit alcolemia cam mare undeva la 1,35 in singe am facut cerere de recalculare care mi sa si aprobat la mina minovici .au venit rezultatele de la recalculare de 0 ,70 mentionez ca sau scurs 11 luni de la evenimentul regretabil asi vrea sa stiu daca pot intra in posesia permisului cind si cum sau cit ar mai dura pina sa intru in posesia lui . VA MULTUMESC CU STIMA
va multumesc mult asa o sa fac. stima si respect