Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... cerere-curtea de arbitraj international
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

cerere-curtea de arbitraj international

Buna ziua,
Daca s-a adresat cineva Curtii de Arbitraj International, il rog sa ma ajute cu un model de cerere de chemare in fata curtii arbitrale a unui debitor.
Multumesc anticipat.
mirella26, utilizator