Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Arbitraj comercial
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Arbitraj comercial

Buna ziua,

As avea nevoie de informatii on legatura cu participantii la procesul arbitral.
Ma puteti ajuta va rog, unde gasesc materiale pe Internet?

Multumesc anticipat!
Procedura arbitrala este detaliata in Codul de procedura civila.
Cel mai bine cautati in Codul de procedura civila.
Cartea IV din Codul de Procedura Civila, iar daca este vorba de Curtea de Arbitraj Comercial International - Bucuresti, mai multe informatii le poti gasi la [ link extern ] /