Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cesiune parti sociale si creante
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cesiune parti sociale si creante

Buna ziua.

Aveti un model Hot Aga sa l folosesc ca model.

Multumesc!
Nu exista un model anume, pe internet gasiti mii de modele. Este esential ca in cuprinsul unei hotarari sa inscrieti asociatii / actionarii care au participat la adunarea generala, data adunarii generale, ce s-a hotarat, semnaturile.