Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Hotarare instanta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Hotarare instanta

Salut!
Sunt implicat intr-un dosar , care a trecut pe la Judecatoria Bucuresti, Tribunalul Bucuresti si acum se afla la Curtea de Apel Bucuresti.Va rog sa imi spuneti, cand poate deveni hotararea emisa de instante definitiva si irevocabila.Este vorba de un dosar in care am chemat in instanta ANRP-ul.
Multumesc!
cand epuizati toate caile de atac, probabil deci cand se va termina procesul si la curtea de apel .
In concluzie, curtea de apel poate emite hotararea definitiva si irevocabila?