Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Incompatibilitate
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Incompatibilitate

Functia de consilier local este compatibila cu functia de director de scoala in aceasi comuna?
Da. Atata vreme cat nu sunteti angajatul primariei (si aici ma refer la aparatul propriu de lucru al primarului) este OK.